Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İSKENDER GÜNEN
İSKENDER GÜNEN

Yönetilememe!

Gideceği limanı bilmeyen gemiye hiçbir rüzgardan hayır gelmez. Bugün gelinen noktayı bu söz çok iyi anlatıyor... Çünkü bu kadar kısa bir sürede sayısal anlamda birçok teknik adam geldi geçti. Sistemsizliğin sistem olduğu kulüp Trabzonspor. Neden ve niçin sorularına yanıt bulunmadığı ve sorunlara günlük çözümlerle yanıt aranan bir yerde bugün gelinen nokta, son derece doğal... Şota neden ve niçin geldi, şu an neden ve niçin gitti? Aynen diğer teknik adamlarda olduğu gibi yanıt belli değil.
Teknik adam olarak bundan sonra gelirse gelsin, değişen herhangi bir şey bu sistem olduğu müddetçe, değişmeyecek. Çünkü kulüp olarak 'Ne yapmalı' sorusunun yanıtları bulunmadığı zaman yine her zamanki gibi vuslat başka bahara kalır. Yıllardır yaşanılan ve çözümün bulunmamasının en önemli nedenlerinden birisi bu... Kısa, orta ve uzun vadelerde plan üretmediğiniz zaman günlük çözümlerin getirdiği yer bundan daha iyi bir yer olmaz...
Hacıosmaoğlu'nun geldiği günden bu güne kadar gerek kulüp, gerekse takım performansı gerçekten çok kötü. Hem maddi hem de manevi yönden gelinen noktada Anadolu'da bir devrim yaratan bir takım görüntüsünden uzaktalar. Ve hala başkanlık için aday olma isteğini anlamak mümkün değil. Üzerine basarak bir kez daha belirtmek isterim ki takımın sorunu teknik adam değil. Sorun YÖNETİLEMEME...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN