Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milli Takım'da oynayan futbolcular sakın ağlamasınlar... Bu Milli Takım basın tarafından bu turnuvada el bebek, gül bebek beslendi. Bazı şeyler bilindiği halde yazılmadı. "Bugün yeri değil" denildi. Yani kıyak yapıldı. Arada yalaka olanlar da vardı. Tabii firmaların davetlisi olarak oraya uçaklarla götürülüp ağırlanan basın mensuplarından bahsetmiyorum. Onların çoğu yalakalık yapmaya mecburdu, yaptılar da... profesörü TRT'de bir şeyler söylemiş. Söylediklerini okudum normal şeyler... Anlamadığım bir şeyler var. Bu ülkede tarih profesörü olunca sadece tarihten mi konuşacak? Futbol profesörü olup tarihten söz eden çok insan var. Siyasetten bahsetmek için illa milletvekili mi olmak lazım. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Hem TRT'yi hem de Ahmet Şimşirgil'i linç girişimine girildi. Yapılanlar haksızdı. Beyler, yoldaki insanı alakadar eden işleri yaptığınız zaman her şeye muhatap olacaksınız. Küfür-kafir-şiddet hariç. Oh ne ala dünya, kimse sizi eleştirmeyecek, "Bizi eleştiren tarih profesörüymüş..." Geçiniz... Maalesef, uçak hep türbülansta gidiyor bazıları için. O türbülans ülkeye de tesir ediyor. Oradan çıkamıyorlar. Hep söyledim; sempatik olmaya mecbur değilsiniz ama antipatik olmayacaksınız. Türk Milli Takımı'nda teknik direktörseniz, Türk halkına hesap vermeye mecbursunuz. Bak Fatih Hocam, 'de maalesef, "Türk Milli Takımı mağlup olsun da bu Terim gitsin" diyen çok adam var. Bu cümleyi de söyleyene değil söyletene bak. Dost acı söyler.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN