Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pop müzik yardımcımız Can Sayın, yaz aylarında seçtiği 10 albümü yorumlamaya devam ediyor. İşte iki tane daha..
Üçüncü albümümüz Hande Yener'den "Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor." Birinci şarkı "Kırmızı" bu yazın en hit şarkısı olacak bence. "Belki biraz kızardın ama kırmızı sana çok yakışıyor"; esprili sözleri, hareketli temposu ile çok hoş.. Söz-müzik Altan Çetin'e ait. Çetin son zamanların en başarılı bestecilerinden biri zaten.
Albümün ilk klip şarkısı "Acele Etme"de söz ve müzik yine Çetin'in.
Benim en beğendiğim şarkılardan biri "Bir iz gerek" Mete Özgencil'in romantik bir bestesi.
Hande Yener'in "Nihayet ben de Sezen şarkısı söyleyebildim, en güzel armağan buydu" dediği "Armağan" ile isim şarkısı "Aşk kadın ruhundan anlamıyor" da güzel. Özet..
Başarılı bir albüm..
Dördüncü albüm "Muhteşem İkili" Nükhet Duru ve Cenk Eren'e ait. Bir yılı aşan sahne birlikteliği bir albüm ortaya çıkarmış. Güzel de olmuş. İki şarkıyı düet söylüyorlar. Birisi Yunan bestesi. "İyi ki Varsın." Nükhet'e "Bu şarkıyı Yunanistan'da kimden tanıyoruz" diye sorduğumda "Bizimle meşhur olacak" dedi. Diğer düet "Özürle Gidiyorum" bir slow, Seda Akay ve Cenk Taşkan imzalı. Albümün hitlerinden "Deh Deh" bir Nazan Öncel çalışması; matrak sözleri ve Nazan Öncelvari temposu ile bu yazın en çok çalınan şarkılarından biri oldu bile. .
Bence en güzel şarkı romantik Şehrazat bestesi "Beni Tanıma."
Nükhet harika yorumluyor, mutlaka dinleyin.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA