Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SELÇUK Ural dostum, Sibel Can'a yüklenmiş.. "Oğlumu mahvetti" diyor.. Hakan Sibel'le beraberken 19 kilo almış.. Yani sinemanın bir jönü böyle şişmanlarsa bunalıma girmez mi?..
Görünüşte yerden göğe haklı Selçuk.. Ama kazın ayağı öyle değil..
Sibel Can'ı bana Egemen Bostancı tanıtmıştı.. "Erkekçe'ye harika bir kapak buldum" diye.. Sacit Aslan Bağdat Caddesi'nde bir kulüp işletiyor orda dans ediyormuş.. Gittik..
Yani ben böyle bir vücudu çok az gördüm hayatımda.. Nasıl ince.. Ama nasıl mevzun.. Harika da dans ediyordu.. Yılbaşı sayımıza kapak yaptık.. 130 bin de sattık..
Hakan'la beraberken o Sibel de en az 20 kilo aldı, bir daha da veremedi.
Yani o da diyebilir ki, "Asıl suçlu Hakan.."
Değil.. İkisi de değil.. Asıl suçlu bizim Hacı.. He De Hacı.. Esas adını pek kimse bilmez.. Zamanın en önde gelen mankeni Boncuk Turgay'la Şişli'de minik dükkânı varken, geldi tam Etiler girişine zamanın en sosyetik ocakbaşı dükkânını açtı.. Ne zaman gitsem, Sibel'le Hakan faça masada.. Hacı da ocağın başında.. Kendi elleriyle hazırlayıp önlerine koyuyor. Masaları kalabalık.. Hacı dedi ki, "Her gece geliyorlar, saatlerce yiyip içiyorlar.."
İşte o Ocakbaşı gecelerinin sonudur, Hakan'la Sibel'in geri verilmez kiloları..
Suçlu da Hacı'dır.. Onun o lezzet dolu mutfağı..
Ben "Ayda birden fazla gitmem" diye aldığım kararı uyguladım da, böyle kaldım.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA