Türkiye'nin en iyi haber sitesi

23 Ağustos'ta, geçen yaz şöyle yazmışım.. "Dün, komiser Enright'tan bir mesaj aldım ki, (Bayram kutlamalarının) en güzeliydi..
Komiser Enright da mı kim?.
Bugünküler bilmez..
TRT'nin tek olduğu devirlerde tiryakilik yapan bir dedektif McMillan vardı, Rock Hudson.. Bir de delifişek karısı.. Sally Fields..
Dizinin adı McMillan ve Karısı idi, zaten.. Ama dizide herkesin sevgilisi, Rock Hudson'ın yardımcısı komiser Enright'tı.. Onu gözde yapan da, Türkçe seslendiren Osman Gidişoğlu.. 'R' leri söyleyemeyen harika bir aksan yaratmış ve herkesin önüne geçmişti, bizim o zaman isimsiz Devlet Tiyatrosu aktörümüz..
İşte o Komiser Enright'tan cebime düşen mesajı size aynen naklederken, beni her yolla kutlayan herkese buradan ortak teşekkürlerimi de sunuyorum.
Lütfen kabul buyurun.. "Bayramlar, dostların birbirini araması, hatırlaması adına en güzel fırsattır.
Oysa günümüzde dostlar yalnızca cenazelerde buluşur hale geldik.
Şimdi..
Yaşayanların, 'Yaşayan' bayramlarda bir araya gelmesi, sevgiyi ve dostluğu birlikte yaşaması dileğiyle..
Bayramınız kutlu, mutlu günler sizin olsun!.' " Şimdi bu yazıya nokta koyuyor ve Osman'la buluşmaya gidiyorum..
Teşvikiye Camisi'ne, öğle namazında!.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN