Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yani, düzenlemeyi yapan François Borne'da mı hikmet, yoksa hele o Habenera'yı adeta bir caz havasında varyasyonlarla üfleyen Bülent Evcil'de mi bilmem, bir Carmen Fantezisi dinledik Süreyya'da, olmaz böyle şey..
Kadıköy Belediyesi Kültür Hizmetleri içinde bir konser.. Flüt Bülent Evcil.. Çello Rahşan Apay, piyano Cana Gürmen.. Çok ama çok hoş bir konserdi. Manuel de Falla'nın İspanyol suiti ve Piazzola'nın Le Grand Tango'su da çok keyifliydi. Armağan Durdağ'ın ilk defa çalınan Cahiller Ülkesi Triosu, kısa ama hoştu.
Bülent Evcil'i cuma akşamı Süreyya'da bir daha izleyeceğiz. Bu defa Borusan Quartet (Esen Kıvrak, Olgu Kızılay, Efdal Altun, Çağ Erçağ) ve Dostları" konseri içinde yer alacak. İris Şentürker, Ferhat Göksel ve Özgür Mert Esen konserin diğer "Dostlar"ı..
Gene Kadıköy Belediyesi'nin de desteğiyle gerçekleştirilecek konserin geliri, "Klasik Keyifler Oda Müziği Eğitim Atölyesi" için oluşturulan burs fonuna aktarılacak.

Yasal Uyarı:Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN