Sayın Kadıköy Cumhuriyet Savcısı,
Bilmiyorum, Fenerbahçe kulübünün resmi internet sitesinde, Elazığ maçının bitiminden birkaç saat sonra yayınlanan bildiriyi okudunuz mu?.
Buyrun, ben size kolaylık sağlıyorum.
"Öncelikle belirtmek isteriz ki, son haftalarda çeşitli nedenlerden dolayı Büyük Fenerbahçe taraftarını ve futbol kamuoyunu tatmin edecek nitelikte bir futbol sergileyemediğimiz yolundaki görüşlere katılmakla birlikte, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak haftalardır futbolcularımızın emeklerine ve daha da önemlisi adil mücadele ve adil yarışma hakkımıza yönelik verilen stratejik kararların da farkındayız.
TFF Yönetim Kurulu başta olmak üzere, ilgili tüm yönetsel kurum ve kişilerden hiçbir talebimiz olmamakla birlikte artık 'tesadüf" ve 'formsuzluk' ile açıklanamayacak nitelik ve vahametteki bu kararları alan yetkili ve sorumluların derhal gereğini yapmasını, aksi takdirde Fenerbahçe camiasının bir başka 'Operasyon'u daha kaldıracak sabıra ve sükunete sahip olmadığını tüm kamuoyu ile paylaşırız."
Sayın Savcı,
"Fenerbahçe camiasının bir başka operasyonu kaldıracak sabıra ve sükunete sahip olmadığını" diye biten bu bildiriyi bazı maddeleri 6259 sayılı yasa ile değiştirilen 6222 sayılı Sporda Şiddetle Mücadele Yasası çerçevesi içinde okur musunuz lütfen..
..Ve lütfen daha geçen yıl Bağdat Caddesi'ni yangın yerine çeviren, Kızıltoprak'ta benzincide yangın çıkararak, büyük bir felaket yaşanmasına ramak bırakan holiganların, Fenerbahçe'nin Kadıköy'de puan kaybettiği bir maçın ardından neler yapabileceğini bir düşününüz?.
Saygılarımla.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN