Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Star TV'de izlemiştir, meraklısı.. Salı gecesi, sessiz sedasız bir Türkiye Güzeli seçtik.. Soma acısı sürerken, başkası da olmazdı zaten.. Seçim Uluslararası bağlantılar yüzünden yapılmak zorundaydı. Öyle karar verildi.
Sonuçlar genelde beklendiği gibi çıktı. Jürinin oyları arasında pek büyük farklar yoktu.. İlk üçe mesela, hemen herkes oy verdi, sıralar farklıydı bir kaç..
Mesela benim birincilik oyum, ikinci olan Dilan Deniz Çiçek'e gitmişti. Türkiye Güzeli seçilen Amine Gülşe bende üçüncü, üçüncü olan Aybüke Pusat da bende ikinciydi.
Aslında Dilan'ın sonuçta ikinci olması, bence lehine.. Çünkü ikinci Miss Universe'e gidiyor. Dilan'ın orda şansı artar.
Miss Turkey seçimlerini, babası, ışıklar içinde yatsın sevgili dostum Özcan'dan devralan oğlu Can Sandıkçıoğlu işi azimle, inançla sürdürüyor. Ama yarışmaya bir "Yetenek" bölümü eklememekle hata yapıyor bence.. "Talent Show", bir TV programı olarak da gecenin en ilginç bölümü olur, güzellerin yeteneklerini görmek izlemek de, seçimin daha isabetli yapılmasını sağlar.. El oğlu, mutlak yapıyor.. O aptalca bulduğum sorular ve yanıtların yerine, her güzel ne yeteneği varsa, onu sergiler.. Hem program renklenir, hem de yetenek, güzelliğin tamamlayıcı unsuru değil mi, daha isabetli seçim yaparız..
Amine ve Dilan harika şarkı söylüyorlarmış mesela.. Aybüke bale yapıyor, dans ediyormuş. Keman, korno çalanlar var.. Düşünün ne şov olurdu?.
Gecenin organizasyonuyla ilgili eleştirim tonla.. Ama bir tesadüf, sevgili Erman Yerdelen ile yemek randevumuz vardı. 40 yıllık dostumla bir yemek sohbetinde tartışmak, amaca daha iyi hizmet eder diye düşündüm ve burda kestim..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN