Ünal Aysal, Florya'da futbol takımına yemek veriyor..
Florya kapısına dayanmış bir takım insanlar "Başkan bizi bırakma" çığlıkları atıyorlar..
Bu adamların nerden çıktığını Mustafa Sarıgül'e sorun..
Sarıgül, bu tür organizasyonları çok iyi bilir.. Yarın Florya kapılarına 10 bin kişi de gelir.. Hatta 40 bin kişi Ankara'ya Anıtkabir'e gidip "Atam, Aysal bizi bırakmasın" diye de yazabilir..
Sarıgül'ün bir hedefi var.. Oğlu Emir'i Galatasaray yönetimine sokmak ve geleceğin başkanlığına hazırlamak..
Şişli'de Belediye Başkan Vekili yaptı yetmedi..
İlle kulüpte de yükselecek..
Ünal Aysal avcunun içinde..
İnan Kıraç'ı da bir şekilde çözmüş.. Galatasaray Adası'nı kaçak inşaatlarla büyütüp Suada yapan Mehmet Koçaslan'ın koçları gibi davranan ve derhal kovulması gereken bu adamın bir de sözleşmesini uzatan Aysal ve Kıraç bunlar.. Dikkat buyurun!.
Şimdi, Sarıgül'ün medyadaki adamları bir, dördüncü yıldız için Aysal ve Prandelli'nin kalması gerektiğini bilen Fenerbahçeli spor müdürleri iki, Alp Yalman'ı ilk günden yıpratıp, kulübü, Ünal Aysal'a mahkum etmek için çırpınıyorlar..
Geçen hafta, hangi spor müdürlerinin bir araya gelip Aysal'ı ziyaret ettiklerini bilseniz, kurulan tezgâhı gündüz gibi görürsünüz. Elimde kanıtım yok, adlarını yazamıyorum.
Ama onlar kendilerini bilirler.. Yayınları izleyin, siz de bulursunuz..
Galatasaray'ı batıran, kişisel kaprislerine alet ederek, maddi manevi yok eden Ünal Aysal kalsın..
Ama Galatasaray'ı bir dünya kulübü yapan Alp Yalman, uzak dursun..
Bu nasıl yüz kızarmaz bir mantıktır!.
Galatasaray'ı bu medya mı yönetecek?.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN