HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Şusu ayıp Cengiz!..

Sevgili Cengiz "Bunun nesi ayıp" başlığı altında, sorduğum soruların hiç birine değinmeden ve cevap vermeden, eski yazdıklarını bir fazlası ile tekrarlamış.
Bu defa "Temiz Ekran" kampanyasını benim yaptığım ve benim sayemde bu yönetmekliğin çıktığı yazısında var. "Ama Hıncal başka, Sabah başka.." deyip, sorularıma soru ile cevap veriyor.
"Bunun nesi ayıp!.."
Hıncal Uluç'un onlarca yazısı, hangi gazetede yayınlandı Cengiz!. Sonuç alana, yönetmelik çıkana kadar onlarca.. "Ben yazdım, görevimi yaptım" diye dostlar alışverişte görsün yazısı yazmam ben.. Tuttum mu, koparana kadar.. Çoğunda koparırım da.. Ama koparmamı, o yazılara hem de bu ülkede hiçbir köşe yazarına verilmeyen kadar yeri her gün ayıran Sabah sağlar..
Serkan Korkmaz'ın, tek, bir tek yazısı "Sabah" oluyor da sence, senin de kabullendiğin gibi yönetmeliği çıkaran Hıncal Uluç'un onlarca yazısı niye Sabah olmuyor..
İşte busu ayıp Cengiz!.
Bu arada Tarkan konserine gideceğiz tabii. Davetine gerek yok. Beni Tarkan konserlerine götürmek zaten senin görevin oldu. Öyle anlaşmıştık geçen yıl, değil mi?.
26 Ağustos'ta "Ordular Akdeniz"e.. Biz Tarkan'a!..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN