Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkanı Dursun Özbek, mali kongrede kendisini ve yönetimini eleştirenleri, teker teker kulübe davet etmiş. Onlarla eleştirileri üzerinde konuşacak, bilgiler verecekmiş. Çağrılanların listesi gazetelerde var. benim bile cevap verebileceğim, "Laf ola" eleştirileri yapanlar. O kongrede tek ciddi eleştiriyi Işın Çelebi yapmış, "Galatasaray fakirleşirken, zenginleşenleri merak edenler, 'ya baksın" demişti. Kongre kararına rağmen, Galatasaray Adası'nın üzerine yıllardır, Nişantaşı'nda 100 metre karelik dükkan kirası bedeli ile çöken adamın Yüksek Mahkeme'nin "Yıkım Kararı"nı onaylaması ile def edilmesi kesinleşmişken, Dursun Özbek yönetimi, karanlık işgalci lehine itiraz etmiş ve süreci uzatan "Karar Düzeltme" isteğinde bulunmuştu.
Kongrede hemen her soruya yanıt veren Dursun Özbek sadece Işın Çelebi'nin "Neden Tashih-i karar istediniz" sorusunu duymazdan gelmişti. Soruyu günlerdir ben soruyorum.
Gene duymazdan geliyor.
Ada söz konusu olunca Özbek "Görmem, duymam, söylemem" diyen Üç Maymunları oynuyor.
Kulübe çağırdığı eleştirmen üyeler arasında bir tek Işın Çelebi yok.. Tahmin ettiniz tabii!.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN