HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Ekler savaşı..

Hürriyet'in günlük eki Kelebek ile, Sabah'ın Günaydın'ı arasında müthiş bir rekabet var.. Ben rekabeti severim ve teşvik ederim. Gelişme sağlar çünkü.. Medya rekabetinde de kazanan okur olur. Yani sizler..
Geçen hafta "İyi rekabet ediyorsunuz da, bu rekabet sadece köşe yazarlarında.. Hani ler?. Ayni havuza, ayni ajanslara bağlı kalmışsınız" dedim..
İkisinden de yanıt geldi..
İkisi de "Biz havuzdan ayrıldık" diyor.. Dilerim öyledir. Peki ama ben, her gün her gazetede ayni resim, ayni haberleri nasıl görüyorum, hala?.
İkisinden de son lardaki "Özel haber"lerinin listeleri geldi..
O zaman eleştirim şu..
Yaptığınız özel ve güzel işi pazarlamayı bilmiyorsunuz!..
Bu millet "Özel/ Atlatma" haberi unutalı asır oldu.. Vursanıza tepeden "Özel" diye.. Koysanıza kocaman muhabirin ve foto muhabirinin imzasını.. Ertesi gün köşe yazarlarından biri, o özel haber üzerine görüşlerini yazsa ya, haberin özelliğine de vurgu yaparak..
Bana değil, okurlara anlatın dostlar, farkınızı!..
Okur yazsın bana "Haksızlık ediyorsun" diye..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN