HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Pazar Neşesi

Bu Haftaki Pazar Neşemiz, dosyamdan çıktı gene.. Uğur Pembecioğlu yollamış yıllar evvel..
Açılmayan larda karşınıza çıkan mesajlardan örnekler..
- "Merhaba.. Karım ve ben şu an size cevap veremiyoruz ama numaranızı bırakırsanız işimiz biter bitmez sizi ararız.."
- "Merhaba.. Ben John.. Telefon şirketinden arıyorsan, faturanızı ödedim merak etme.. Anne Baba eğer sizseniz, bana acilen gönderin..
Erkek arkadaşlarımdan biriysen, bana borcun var hala mı vermedin.. Kız arkadaşlarımdan biriysen, hiç endişelenme bende para bol."
- "Merhaba, ben şu anda evde diilim ama telesekreterim evde, benim yerime onunla konuşun.. Şimdi size biip diyecek"
- "Merhaba, ben David'in telesekreteriyim siz kimsiniz??"
- "Merhaba.. Mesaj bırakırsanız sizi ararım.. Seksi bir mesaj bırakırsanız, sizi HEMEN ararım"
- "Merhaba!!! John'un telesekreteri bozuldu.. Ben buzdolabıyım.."
- "Merhaba.. Bu konuşan bir makinedir.. Ben mesajları anlayabilirim.. Sahiplerim çok temiz insanlardır, evimiz çok zevkli döşenmiştir.. Bir sürü yardım kurumuna bağışta bulunmuşlardır.. Hey hala ordaysanız mesaj bırakın, onlar sizi geri arayacak kadar naziktirler"
- "Bu bir telesekreter değildir.. Bu bir telepatik düşünce okuma makinesidir. Bip sesinden sonra adınızı, neden aradığınızı ve numaranızı düşünün, ben de sizi aramayı düşüneyim."
- "Merhaba.. büyük ihtimalle evdeyim, ama hoşlanmadığım birinin aramasından korkuyorum.. Mesajınızı bırakın, size geri dönmezsem demek ki o korktuğum sizsiniz"
- "Merhaba.. Ben George!! Şu anda size cevap veremiyorum.. mesajınızı bırakın, ben size geri dönene kadar telefonun başından ayrılmayın."
- "Lütfen sinyaldan sonra mesajınızı bırakın.. Yine de sessiz kalma hakkınız" var.. Çünkü söylediğiniz her şey kaydedilecek ve aleyhinize delil olarak kullanılacaktır..."
- "Merhaba!! Biz Jim ve Sonya'yız.. Şu anda telefonu açamıyoruz. Çünkü yapmayı çok sevdiğimiz bişeyle meşgulüz.. Sonya'nın tarzı yukarı aşağı, benim tarzım soldan sağa ve yavaş yavaş.. Neyse siz mesajınızı bırakın, biz dişimizi fırçalamayı bitirince sizi ararız.."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN