HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Pazar Neşesi

Kadın, kendi kendisine doğum günü hediyesi olarak bir "Yüz gerdirme" operasyonu yaptırmıştı. Bütün yıl biriktirdiği parayı verdi, ameliyatı oldu.. Aynaya baktığında yeni yüzünü bayağı beğendi..
Doğum günü sabahı, şehrin öbür ucundaki caddeye gitti. Bir büfenin önünde durdu, bir gazete aldı, parayı verirken, büfedeki delikanlıya "Kusura bakmayın ne olur.. Size bir şey sorabilir miyim" dedi. "Ben kaç yaşındayım, sizce?."
"32" deli, büfeci..
"Ben aslında 47 yaşındayım" dedi, kadın mutlulukla.. Yürüdü.. Az ilerdeki McDonalds'a girdi. Siparişini verirken, kaydeden genç kıza ayni soruyu sordu..
"29'sunuz tahminimce" dedi kız.
"Bilemediniz" diye sevinçle bağırdı kadın.. "Ben tam 47 yaşındayım.."
Biraz daha dolaştı.. Eve dönmek için otobüs durağına gitti. Durakta bir yaşlı adamdan başka kimse yoktu. Ortalıkta da kimseler görünmüyordu.
Otobüsü beklerken dayanamadı.. Yaşlı adama da "Ben kaç yaşındayım" diye sordu..
Adam "Ben 70 yaşındayım" dedi. Gözlerim artık iyice zayıfladı. Oysa gençliğimde kadına bakar bakmaz, yaşını şıp diye anlardım. Şimdi de sağlam bir yöntemim var ama, ellerimi göğüslerinize koymama izin vermeniz gerek. O zaman yaşınızı tamı tamına söylerim.."
Tenha yolda otobüsün gelmesi gecikirken merak kadını iyice tahrik etti.
"İstediğiniz olacak şey değil ama, hadi bakın da söyleyin yaşımı" dedi adama..
Adam iki elini de kadının dekolte yakasından içeri kaydırdı.. Gezdirdi, gezdirdi..
Kadın dayanamadı..
"Yeter" dedi.. "Söyleyin kaç yaşındayım?." "47" dedi adam..
Kadın dondu kaldı.. "İnanılmaz" dedi. "Nasıl bu kadar kesin ve doğru bildiniz?."
Adam güldü..
"McDonalds kuyruğunda sizin arkanızda duruyordum."

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN