Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meksika Körfezi'nin ıssız, pek bilinmeyen bir minik koyuna sörf yapmaya gelen bir Teksaslı genç kız, köpek balığının saldırısına uğrayınca sahile 200 metre mesafede bir kayalığa sığınır. Ne var ki koy bir gelgit alanıdır ve sular bir kaç saat sonra kayalığın üstüne çıkacaktır.
Kayalıkta, köpek balığı tarafından ısırılmış kız ve bir de kanadı kırık martı.. Etrafta da dönen köpek balığı.. Beyaz Köpekbalığı türün en irisi ve en vahşisi.. Filmde aslını değil, digital görüntüsünü izliyorsunuz.. Çünkü Büyük Beyaz Köpek Balığı, yok olan türler arasında ve havuzlarda, akvaryumlarda ve balık çiftliklerinde yaşayamıyorlar.. Türe zarar vermemek için (Yaşa Ömür) canlısı kullanılmadı..
"Yaşa Ömür" dedim de.. Uğur Vardan da ömür olmuş sonunda.. Sevgili dostum aynen şöyle yazıyor..
"Bu gezegenin gerçek canavarının insan olduğu çok uzun süredir bilinen bir gerçek.. Kendi halinde bir köpek balığının (En vahşi Büyük Beyaz Köpek Balığından söz ediyor) beslenme alanına girerek bir tür 'Kendi kaşınan' Nancy'den kahraman yaratmak beyhude."
Valla, eleştirileri falan boş verin..
Karanlık Sular, Hollywood'un yeni umudu Blake Lively'nin, hem fiziği, hem kimyası ile fevkalade sürüklediği, heyecanla izlenen bir film.. Geçmişin unutulmaz filmi Jaws kadar keyifli..

***
Kurtarıcı/ Extraction'a var diye gittim ki, yok.. Yani var da yok.. "Son yıllarda Bruce Willis ismi, kötü film damgası oldu" diyenler haklı galiba..
Herkesin, herkesin peşinde olduğu bir CIA filmi güya.. Hele Bruce Willis hayranları hiç gitmesinler.. Öteki oyuncular daha da felaket üstelik..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN