Türkiye'nin en iyi haber sitesi

XXXI. Yaz Oyunları bugün Rio de Janeiro'da başlıyor. 103 sporcu ile oyunlara katılan en kalabalık ülkeler arasında.. Ama Rio'da Türk medyası yok..
Şu anda perşembe sabahı saat 10.25..
Türkiye'de herhangi bir televizyonların oyunları yayınlayıp, yayınlamayacağı hala belli değil.. Daha ayıbı, daha utancı.. Bunca gazete var, sayfalar dolusu spor yapan.. Bir tekinde bir tek haber, bir tek eleştiri, bir tek "Ne oluyor, ayıp değil mi" sorusu yok.
Diyemiyorlar çünkü kendileri de ayıbın parçası..
Rio'da bir haftadan beri 103 Türk sporcusu var. Bir haftadır, tek resimli kamp haberi, bir tek röportaj okudunuz mu?.
Hayır!..
Çünkü Türk medyası, Rio'ya kimseleri göndermedi..
Peki nerde o Las Vegaslar'dan, Los Angeles, New York'lardan, Kanada'dan, Uzak Doğu'dan, Kutup'tan kasıla kasıla haberler, röportajlar yazan ünlü gazetelerimizin, ünlü gazetecileri..
Kahrolsun sponsorlar..
Yahu, oralara toplayıp götürüyorsunuz bizi de, Olimpiyatlara neden götürmüyorsunuz?. Halkın haber alma hakkına ihanet eden sizi gidi iş adamları sizi?.
103 sporcu var.. 1.3 gazeteci yok..
Ben buna "Utanç Medyası" dersem, ağır mı konuşmuş olurum!.
Yoksa "Az bile söylüyorsun" mu dersiniz, Sevgili okurlar?.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN