Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul ve Türkiye'nin güzellikleri bitmiyor.
Hafta sonunda TİM'de hem de Rusların sahnelediği müthiş bir Kuğu Gölü var, yazmıştım.
Bugün sevgili dostum, kardeşim Ertuğrul Ateş, Teşvikiye Doku Sanatta kişisel sergisini açıyor.
Yolunuzu düşürmeye bakın..
25 Kasım Cuma, İzmir'de olmak isterdim. İzmir Senfoni Orkestrası herkesin bayılacağı bir repertuar yapmış.
Şef Tolga Taviş.. Konuk Pan Flütçü Marin Gheras..
S. Saens'in İskeletlerin Dansı, Çaykovski'nin Slav Marşı, hele de Borodin'in Poloveç Dansları ve Rimsky Korsakov'un İspanyol Kapriçyosu'nu sevmeyecek insan düşünemiyorum..
2 Aralık'ta 7. Uluslararası Şefika Kutluer Festivali başlıyor. İstanbul'da açılıp gene İstanbul'da 20 Aralık'ta kapanacak. Arada Ankara'da 4 müthiş gece var. Tıklayın.. www.sefikakutluerfest.com Programlara ve biletlere ulaşırsınız.
Ben kendime 19 Aralık/ Ankara'yı seçtim.
Bilkent Yaylı Çalgılar Orkestrası ve dünyada "Sihirli Flüt" diye tanınan hazinemiz Şefika Kutluer ile birlikte Beatles ve Elvis Presley'nin en ünlü eserlerini yorumlayacaklar..
İmagine, Hey Jude, Yellow Submarine, Paperback Writer, Jail House Rock, Put the Blame on Me, You don't Have to Say You Love Me, Love Me Tender, Wooden Heart'ı Barok yorumla izlerken, arada Barok tarzın en ünlü örneği Vivaldi'nin o çok popüler Mevsimler'inin tınılarını duymak çok hoş olmaz mı?.
Ülkemde böyle güzellikler de var, dostlar!.
Ve de daha neler neler var!.
Karalar basıp kapanmayın. Çıkın, dolaşın, keşfedin.. Başınızı yastığa umutla, mutla, heyecanla koyun..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN