Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüzgar Çetin kardeşinin kullandığı arabadaymış..
Habere bakar mısınız?.
Hürriyet Kelebek ekinde nerdeyse tam sayfa kapak!.
Pazartesi günü Kelebek Mahkemesinde yargılanıyor bu defa.. Melike Karakartal, Onur Baştürk, Ömür Gedik ve Cengiz Semercioğlu hükmü kesiyorlar..
"Çıktığına pişman olacak!.." Rüzgar'ın dışardaki hayatı daha zor olacakmış..
Ayni gün, ayni Hürriyet'te 1.5 sütun bir haber.. "Kamyon terörü.." Bir kamyon, hem de nasıl göz göre göre bir kadını öldürmüş.. Mahkeme kararı..
"Tutuksuz yargılanma.." Ne ölen kadın umurunda Hürriyet'in, ne öldüren sürücü, ne de serbest bırakan mahkeme..
Bilmezler ki, en masum olan mahkeme..
Çünkü bu ülkenin Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu beye göre "Kusursuz" yasalarına göre, "1" ölü olunca tutuklama hakkı yok, yargıcın..
Peki tutuklu yargılanmış, aylarca içerde kalmış, sonra ayni yasalar gereği aldığı ceza sonucu, geri kalan mahkumiyeti ertelenip dışarı çıkmış Rüzgar'ın suçu ne?.
Sinan Çetin'in oğlu olması..
Bunu daha ilk gün Dördüncü Güç medya baskısı ile verilen "Tutuklama" kararı üzerine yazmıştım..
Kinler, öfkeler, ya da bal gibi "Popülizm" bitmemiş.. Sokaklarda ne isimsizler ölüyor, ne isimsiz öldürenler bir gün bile yatmadan, hayatlarına devam ediyor..
Ama Rüzgar Çetin, kardeşinin kullandığı arabaya binmiş..
"Öldürün keratayı!.."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN