HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Ah Ayşem Ah!..

Futbolu değil, nerdeyse gün aşırı değiştirdiği sevgilileri ile magazin sayfalarına manşet olan, haftalardır, Barcelona'da forma giyemeyen ve taraftarın "Bu yıl gönderin" anketinde baş sırayı alan Arda'yı ben dahil eleştiriyoruz ya.. Bunların sebebinin özel yaşam olduğunu anlatıyoruz ya, Ayşem kafa tutmuş dün.
"Futbolunu eleştirin, özel yaşamından size ne" diyor..
Bize her şey Ayşe!.. Bize her şey.. Çünkü Arda bu ülkenin maddi, manevi bir değeri.. Bu değer kendisini yok etmeye başlarsa eleştirir, kurtarmaya çalışırız. Medyanın görevi bu..
Arda eğer, sosyal medyayı kullanıp bir takım genç kızlara o yoldan ulaşıyorsa, onu da eleştiririz..
Hukuk, sadece yasalar değildir, Ayşe.. Hukuk, yasalar, kurallar, gelenekler ve görenekler bütünüdür. Gazeteye gelip bikini mayo ile bilgisayarın önüne oturmanı yasaklayan bir yasa var mı?. Yok!. Ama hadi üç gün üstü üste hem de gel öyle bakalım, neler oluyor?.
Biz Arda'yı eleştiriyoruz. Hakkımız.. Sen de savun.. O da senin hakkın!..
Ama "Size ne" dersen Ayşe, haddini aşarsın!.
Çünkü, bize "Her şey!."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN