Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Robert de Niro'nun muhteşem oyunuyla unutulmazlaşan komedi Meet the parents/ Zor Baba filminden derlenmiş bir oyun "Damadım Olur musun?." Tiyatro Kedi, yapımı.. Genel Sanat Yönetmeni Hakan Altıner olunca, bir düzey tutturması garanti. Damla Çerçioğlu gibi keyifli oyunlarını bildiğim de bir yönetmen..
Dahası yarım asırlık kardeşim, yıllarca ev arkadaşım Ali Kocatepe'nin kızı İlkyaz da, jön dam..
Koşarak gittim tabii. Keyifle de izledim..
De Niro rolünde Nuri Gökaşan, damad adayının babasında da Özdemir Çiftçioğlu çok çok iyiydiler. Sürüklediler oyunu.. Dünür kaynanalarda Ayşe Erbulak ve İpek Tenolcay da rollerine oturmuşlardı. Genç sevgililer, İlkyaz'la Berkay Şanveren de..
Tek eleştirim, kostümler üzerine.. Jön dam İlkyaz, oyun boyu sabahlıktan bozma bir kılıkla dolaştı durdu. Oysa böylesi farslarda, en çarpıcı kıyafeti jön dam giyer..
İlkyaz, kıyafetini kendi gardrobundan seçse daha iyi olurdu bence.. O güzel dekor ve ışığın masrafından kaçmayanlara yakışmadı, bu özensizlik..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA