X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Badminton Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Müsabakaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Badminton Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Müsabakaları

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:18
BADMİNTON FEDERASYONU ADANA İL TEMSİLCİSİ CEYHUN ÖKTEM, ADANA KIZ VE ERKEK BADMİNTON KARMASININ 20-23 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA KAHRAMANMARAŞ’TA GERÇEKLEŞTİRİLECEK “BADMİNTON YILDIZLAR LİGİ ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI”NA HAREKET ETTİKLERİNİ SÖYLEDİ.
Badminton Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Müsabakaları

Badminton Federasyonu İl Temsilcisi Ceyhun Öktem, Adana kız ve erkek badminton karmasının 20-23 Şubat tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilecek “Badminton Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Müsabakaları”na hareket ettiklerini söyledi.
Öktem, geçen ay içinde Hatay’ın Samandağ İlçesi’nde yapılan grup müsabakalarında kız ve erkeklerde şampiyon olan Adana karmasının çeyrek finallere iyi hazırlandığını, aynı zamanda il birincisi olan Yüreğir Mehmet Adil İkiz İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden oluştuğunu, başarıda öğretmen ve antrenör İbrahim Tokgöz’ün özverili çalışmalarının rol oynadığını ifade etti.
Badmintonun kentte çok yaygınlaştığını, sporcu ve kulüp sayısında önemli artışlar yaşandığını belirten Öktem, şöyle devam etti:
“Geçen ay Hatay’da kız ve erkeklerde tüm rakiplerini yenerek grup şampiyonu olan Adana karması, 20-23 Şubat tarihleri arasında yapılacak çeyrek final müsabakaları için Kahramanmaraş’a gitti. İyi bir ekibe sahibiz. Antrenör İbrahim Tokgöz’ün çabalarıyla kız ve erkeklerde çeyrek final şampiyonluğunu elde edeceğimize inanıyorum. Hedefimiz kız ve erkeklerde Türkiye finallerine kalmaktır.“
Öktem, kendilerine tesis, malzeme ve diğer konularda destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye teşekkür etti.