X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karaisalı Belediyesi Okullara "Odak"landı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karaisalı Belediyesi Okullara "Odak"landı

  • Giriş Tarihi: 5.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 5.3.2015 11:57
KARAİSALI BELEDİYESİ, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NCE BAŞLATILAN OKUL TABANLI DEĞERLENDİRME, AKREDİTE VE KALİTE SİSTEMİ (ODAK) ÇERÇEVESİNDE İKİ OKUL İLE PROTOKOL İMZALADI.
Karaisalı Belediyesi Okullara Odaklandı

Karaisalı Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce başlatılan Okul Tabanlı Değerlendirme, Akredite ve Kalite Sistemi (ODAK) çerçevesinde iki okul ile protokol imzaladı.
Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, kurum-okul işbirliği ağı çalışmaları kapsamında, eğitim kurumları ile resmi-özel kurumlar arasında karşılıklı iletişimin sağlanması amacıyla 3 yıl süre geçerli olmak üzere, Atatürk Ortaokulu ve Karaisalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında işbirliği protokolü imzaladı.
Atatürk Ortaokulu Müdürü Mehmet Öveç, öğretmenler İbrahim Halil Kat, M.Kemal Cura ve Mehmet Yağcı ile Karaisalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali İhsan Özdemir, Müdür Başyardımcısı Cumali Yıldırım ve Edebiyat Öğretmeni Sami Bilgili’nin de bulunduğu törende imzalar atıldı.
Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Bu protokol çerçevesinde Belediye olarak üzerimize düşen şartları yerine getireceğiz. Zaman zaman da bizde protokol yaptığımız eğitim kurumlarımızdan da gerekli yardımı alabileceğiz. Bu protokol her iki okulumuza ve kurumumuza hayırlı olsun” dedi.