X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Balcalı Futbol Turnuvası Başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Balcalı Futbol Turnuvası Başlıyor

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
HER YIL GELENEKSEL OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BALCALI HASTANESİ BAHAR FUTBOL TURNUVASI 30 MART PAZARTESİ BAŞLIYOR.
Balcalı Futbol Turnuvası Başlıyor

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Bahar Futbol Turnuvası 30 Mart Pazartesi günü başlıyor.
12 takımın mücadele edeceği turnuva bir ay sürecek. Turnuvada takımlar ilk tur maçlarını puan usulü yapacaklar ardından ilerleyen haftalarda sıralamaya göre statü gereği eşleşmeler gerçekleştirilecek.
Turnuvaya sayılı bir zaman dilimi kala takımlarda son hazırlık maçlarını gerçekleştirdiler. Turnuvanın iddialı takımlarından Genel Cerrahi, Acil Röntgen karşısında galip gelirken turnuva öncesinde de hazır bir görüntü sergiledi. Genel Cerrahi takım kaptanı Yard. Doç. Dr. Tolga Akçam bu tür turnuvalarda sponsor desteğine ihtiyaç duyulduğunu bu amaçla kendilerine sponsor olan Yüzevler Kebap’a ve Şevket Aydoğdu ile yine Genel Cerrahi bölümündeki hocalara teşekkür etti.
Turnuva’nın Komite Başkanı Ramazan Çakır ise genel bir değerlendirme yaparak artık geleneksel hale gelen Balcalı Hastanesi Bahar Futbol Turnuvası’nın çalışanlar arasında birlik ve beraberliği spor yaparak pekiştirdiğine dikkat çekti.