X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti "Yeşil Bir Ülke" Hedefi İçin Fidan Dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti "Yeşil Bir Ülke" Hedefi İçin Fidan Dikti

  • Giriş Tarihi: 28.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
AK PARTİ ADANA İL BAŞKANLIĞI, HALKLA İLİŞKİLER VE SOSYAL İŞLER BAŞKANLIĞI TARAFINDAN SEYHAN BARAJ GÖLÜ İLE MENEKŞE KÖYÜ YAKINLARINDAKİ ALANDA FİDAN DİKİMİ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
AK Parti Yeşil Bir Ülke Hedefi İçin Fidan Dikti

AK Parti İl Başkanlığı, Halkla İlişkiler ve Sosyal İşler Başkanlığı tarafından Seyhan Baraj Gölü ile Menekşe Köyü yakınlarındaki alanda fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi.
Adana Orman Bölge Müdürü İsmet Erol’un da eşlik ettiği etkinliğe, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ve il yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can ve yönetimi, İl Gençlik Kolları Başkanı Alper Güler ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
‘21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası’ dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte, Adana Orman Bölge Müdürlüğü tarafından temin edilen yaklaşık bin fidan dikildi.
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, “Bu yoğun tempo ve seçim sürecine rağmen, bugün burada fidanları toprakla buluşturduk. Bu fidanlar büyüyecek. Bu ormanlar daha da genişleyecek. İnşallah gelecek nesillere daha yeşil bir ülke emanet edeceğiz” dedi.