X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Buda Portakal Çiçeği Gelini
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Buda Portakal Çiçeği Gelini

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
ADANA'DA DÜZENLENEN PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI BİRBİRİNDEN İLGİNÇ ETKİNLİKLERE SAHNE OLURKEN EVLENMEK İÇİN KARNAVALI TERCİH EDENLERDE VARDI. HAKAN VE ÖZLEM ÇİFTİN SEYHAN BELEDİYESİ'NİN KARNAVAL ALANINDAKİ NİKAHLARINI BAŞKAN ZEYDAN KARALAR KIYDI.
Buda Portakal Çiçeği Gelini

’da düzenlenen Portakal Çiçeği Karnavalı birbirinden ilginç etkinliklere sahne olurken evlenmek için karnavalı tercih edenlerde vardı. Hakan ve Özlem çiftin Seyhan Belediyesi’nin karnaval alanındaki nikahlarını Başkan Zeydan Karalar kıydı.
Adana’da bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ve Türkiye’nin tek karnavalı olarak tanımlanan Portakal Çiçeği Karnavalı, renkli görüntülerle başladı. Birbirinden ilginç gösterilerin ve konserlerin yapıldığı etkinliklerde birbirinden ilginç kıyafetleri ile katılımcılar yoğun ilgi görüyor. Seyhan Belediyesi’nin Yaşar Kemal Kültür Merkezi önündeki karnaval alanında farklı etkinliklere sahne oluyor. Özlem Özden ve Hakan Bahçıvan çifti de nikahlarını kıydırmak için Portakal Çiçeği Karnavalı’nı tercih etti.
Çiftin nikahı karnaval alanına kurulan nikah masasında Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar tarafından kıyıldı. Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Karalar, nikah kıymak için Portakal Çiçeği Karnavalı’nı tercih etmelerinden dolayı kutladı.
Bu arada gelin Özlem Özden’de başına duvak yerine portakal çiçeklerinden oluşan bir taç taktı.