X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tümer: "Türkiye Ve Adana İçin Olumlu İşler Yapacağız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tümer: "Türkiye Ve İçin Olumlu İşler Yapacağız"

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 12:07
CHP ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYI ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER, ADANA TİCARET BORSASI (ATB) YÖNETİM KURULU BAŞKANI ŞAHİN BİLGİÇ, 2. BAŞKAN OSMAN BAĞIŞ, GENEL SEKRETER MUSTAFA HIZLI VE ATB MECLİS BAŞKANI SEBAHATTİN YUMUŞAK’A NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.
Tümer: Türkiye Ve Adana İçin Olumlu İşler Yapacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Adayı Zülfikar İnönü Tümer, CHP iktidarında Türkiye’de en büyük sorunların başında gelen işsizliğin asgari düzeye indirgeneceğini belirtti.
Adana Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç, 2. Başkan Osman Bağış, Genel Sekreter Mustafa Hızlı ve ATB Meclis Başkanı Sebahattin Yumuşak’a nezaket ziyaretinde bulunan Tümer, “Ülkemiz ve Adanamız için olumlu işlere imza atmak istiyoruz” dedi.
Adana’da doğup büyüdüğünü hatırlatan ve kentin her alanda gelişmesi için herkese önemli görevler düştüğünü belirten Tümer, tarım sektörünün işsizliğin azaltılmasında önemli bir etken olacağını söyledi.
CHP iktidarında çiftçinin girdi maliyetlerinin azalacağını, çiftçinin mazotu 1.5 liraya alacağını kaydeden Tümer, “Tarım sektöründe çalışanların sosyal güvenlik primleri de 30 yaşına kadar devlet tarafından desteklenecek. Adana için gece gündüz çalışacağız. Çiftçiye, esnafa ve işçiye rahat bir nefes aldırmak istiyoruz” diye konuştu.
ATB Başkanı Şahin Bilgiç ise Türkiye’deki siyasilerin sürekli birbirleriyle kavga halinde olmasının yanlışlığına işaret etti. Türkiye’nin ayağa kalkması gerektiğini dile getiren Bilgiç, “Bu gerçeklikle hareket etmeliyiz. Gayretli ve birlik-beraberlik içinde olmalıyız. Ülkemizin kalkınması için kişiler sorumluluklarını yerine getirmeli ve sorumluluktan kaçmamalı. Sorumluluktan kaçmadığınız için sizi tebrik ediyorum” dedi.