X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Minik Adanasporlular Tiago Ve Samican İle Futbol Oynadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Minik sporlular Tiago Ve Samican İle Futbol Oynadı

  • Giriş Tarihi: 6.5.2015 19:18 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 23:27
ADANASPOR BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN FUTBOL OKULLARINDAKİ MİNİK OYUNCULAR ANTRENMAN ÖNCESİ TİAGO VE SAMİCAN İLE FUTBOL OYNAMAMANIN HEYECANINI YAŞADI.
Minik Adanasporlular Tiago Ve Samican İle Futbol Oynadı

spor bünyesinde faaliyet gösteren futbol okullarındaki minik oyuncular antrenman öncesi Tiago ve Samican ile futbol oynamamanın heyecanını yaşadı.
Osman Yereşen Tesislerinde gelen oyuncular dar alanda çift kale maç yaparken bir anda Tiago ve Samican’ı da aralarında buldu. Altyapıdan Sorumlu Yönetici Haluk Oğuz ve Teknik Direktör Eyüp Arın da gösteri maçını izledi. Karşılaşma sonunda hatıra fotoğrafı çektiren minikler güzel bir anı yaşadılar.
Teknik Direktör Eyüp Arın, önümüzdeki hafta itibari ile faaliyet gösteren tüm futbol okullarını kabul ederek A takımda yer alan oyuncuların katılımı ile gösteri maçları oynayacaklarını söyledi. Bu şekilde Adanaspor sevgisinin daha da artacağını belirten Arın, “İnşallah bu hafta matematiksel olarak ligde kalmış bir şekilde kalan maçlarımızı oynamak istiyoruz. Bünyemizde faaliyet gösteren futbol okullarını antrenman öncesi kabul ederek A takımdaki oyuncularla kısa da olsa futbol oynamalarına izin verdik. Miniklerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu” ifadelerini kullandı.
Altyapıdan Sorumlu yönetici Haluk Oğuz da böyle etkinliklerin miniklerin kalbinde Adanaspor sevgisini daha da artıracağını söyledi. Geleceğin futbolcu adaylarının yıldız oyuncularla kısa da olsa futbol oynamanın zevkine vardığını söyleyen Oğuz, “Burada Eyüp Arın gerçeğini unutmamak lazım. Adanaspor ailesi, başkanından yönetimine ve hatta altyapı oyuncuları ile bir bütündür. Bu olguyu yerleştiren Eyüp hoca ve ekibin kutluyorum” dedi.