X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sözlü’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ziyaretiyle İlgili Açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sözlü’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ziyaretiyle İlgili Açıklama

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 14:56
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SÖZLÜ, 29 MAYIS’TA ADANA’YA GELMEYİ PLANLAYAN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A SESLENEREK, “CUMHURBAŞKANI ANAYASA’YA GÖRE TARAFSIZ OLMALI. SEÇİMDEN ÖNCE ADANA’YA GELECEK OLMASI BUNA GÖLGE DÜŞÜRÜR. SEÇİMDE
Sözlü’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ziyaretiyle İlgili Açıklama

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana programına ilişkin açıklama yaptı.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam Deresi ıslahı, kanalizasyon ve yağmur suyu kolektörlerinin temel atma töreninde yaptığı konuşmada, belediyenin yaptığı hizmetlerle ilgili bilgi verdi. Sözlü daha sonra ise siyasi açıklamalarda bulundu. Sözlü, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programının seçim öncesi ’siyasi miting’ gibi olabileceği uyarısında bulunarak, "Adanalı, demokratik kültür açısından böylesine hoş olmayan bir sayfayı görmek istemiyor. Sayın Cumhurbaşkanımızdan ricamız seçimden sonra gelsin Adana’ya. O zaman kendisini Adana’nın sıcak misafirperverliğiyle en güzel şekilde ağırlarız. Ülkenin Cumhuriyeti hakkaniyetten, adaletten vazgeçmemeli. Cumhurbaşkanı, bizim Cumhurbaşkanımız olduğunu da göstermeli ki biz de kendilerine ‘Bizim Cumhurbaşkanımız geliyor’ diye koşarak, heyecan duyarak karşılamaya gidelim" dedi.