X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adana Demirspor Genel Koordinatörlüğü’ne Ali Yücel Getirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Demirspor Genel Koordinatörlüğü’ne Ali Yücel Getirildi

  • Giriş Tarihi: 1.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 14:39
ADANA DEMİRSPOR KULÜBÜ BAŞKANI SEDAT SÖZLÜ, GENEL KOORDİNATÖRLÜK VE BAŞ DANIŞMANLIK GÖREVİNE ALİ YÜCEL'İN (SAĞDA) GETİRİLDİĞİNİ AÇIKLADI.
Adana Demirspor Genel Koordinatörlüğü’ne Ali Yücel Getirildi

PTT 1. Lig takımlarından Demirspor’da Genel Koordinatörlük ve Baş Danışmanlık görevine Ali Yücel getirildi.
Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü, Ali Yücel’in spor kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olduğunu belirterek, "Kulübümüzün kurumsallaşması için gerekli olan adımları hızla atacağız. Ali Yücel’in Genel Koordinatör olarak göreve başlaması da bu adımlardan birisi. Adana Demirspor bundan böyle daha profesyonel yönetilecek ve bu sayede hem sportif yönde hem de idari yönde başarılara imza atacak" dedi.
Adana Demirspor Genel Koordinatörü Ali Yücel ise, "Böyle önemli bir görevi bana layık gördüğü için Başkanımız Sedat Sözlü’ye teşekkür ederim. Bütün mesaimi Adana Demirspor Kulübü’nün başarısı için harcayacağım" diye konuştu.
Ali Yücel, Ceyhan Belediyespor kurucuları arasında yer aldı ve Genel Menajerliğini yaptı. Ceyhan Belediyesi Proje Koordinasyon Merkezinin koordinatörlüğünü yaptığı sırada Avrupa Birliği’nden Ulusal Ajans ve Çukurova Kalkınma Ajansı vasıtasıyla ‘Basketbolda Yeni Bulunmuş Yaklaşımlar, ‘Sendikamda Kadın Eli’, ‘Ceyhan Kültür Evi’, ‘Bilgi Teknolojilerinin Ceyhan’da Yaygınlaştırılması’, ‘Afete Dirençli İş Yerleri’, ‘Efsaneler Şehri Ceyhan: Şahmeran’ isimli projelere imza attı. İstanbul’da özel bir firmada Dünya Bankası ile ilgili çeşitli proje ve çalışmalarda bulundu. Son olarak Adana ASKİ Spor Kulübü’nün kurucuları arasında yer aldı.