X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ataşbak’dan Engelli Sporculara Yüzme Havuzu Kolaylığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ataşbak’dan Engelli Sporculara Yüzme Havuzu Kolaylığı

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
ADANA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ ABDULKADİR ATAŞBAK, SON NOKTA BİRLİK VE BERABERLİK ENGELLİ SPOR KULÜBÜNÜ MAKAMINDA KABUL ETTİ.
Ataşbak’dan Engelli Sporculara Yüzme Havuzu Kolaylığı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, engelli sporcuların tüm tesisleri kullanmaları konusunda gerekli kolaylığı göstereceğini söyledi.
Ataşbak, kulüplerin isimlerini değiştiren Son Nokta Birlik Beraberlik Engelli Spor Kulübü Başkanı Filiz Balcı ile Başkan Yardımcısı Sezai Arsunar, yöneticiler Hasan Akıllı ve sporcu ve yönetici Tülin Aydoğan ile sporcular Fırat Arsunar ve Mustafa Aksoğan’ı kabul ederek kulüp çalışmaları hakkında bilgi edindi.
Engelli sporculara tesis, malzeme ve antrenör konusunda pozitif ayrımcılık yaptıklarını ifade eden Ataşbak, yüzme havuzundan daha verimli yararlanmaları konusunda Son Nokta Birlik Beraberlik Engeli Spor Kulübü sporcularına yardımcı oldu.
“Engelli sporcuların tüm tesislerimizi kullanmaları için gerekli kolaylığı göstereceğiz” diyen Ataşbak, mimari olarak da tesisleri engellilere uygun hale getirdiklerini anlattı.
-ATAŞBAK’A TEŞEKKÜR
İl Spor Müdürü Ataşbak’ın sıcak yaklaşımından dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Filiz Balcı, yelken, halter ve yüzmede önemli başarılar elde ettiklerini, desteğin sürmesi halinde sporcu ve branş sayısını artıracaklarını belirterek teşekkür etti.
Yönetici ve Yelken Antrenörü Hasan Akıllı, malzeme konusunda eksiklerin giderilmesi halinde yakın gelecekte Türkiye genelinde önemli dereceler elde edeceklerini öne sürdü.
Ziyaret sırasında Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ahmet Bozan’da hazır bulunarak, kulübü olmayan engelli sporcuları bünyelerine alabileceklerini ifade etti.