X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kültür Merkezi Projesi’ne Başkan Çetin’den Tam Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kültür Merkezi Projesi’ne Başkan Çetin’den Tam Destek

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
TÜMSİAD İLE SEMERKANT VAKFI'NIN ORTAKLAŞA HAZIRLADIĞI VE ÇUKUROVA İLÇESİ'NDE YAPILMASI PLANLANAN KÜLTÜR MERKEZİ PROJESİNE SONER ÇETİN'DEN TAM DESTEK GELDİ.
Kültür Merkezi Projesi’ne Başkan Çetin’den Tam Destek

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Şube Başkanlığı ile Semerkant Vakfı’nın ortaklaşa hazırladığı ve Çukurova ilçesine yapılması planlanan Kültür Merkezi projesine Belediye Başkanı Soner Çetin’den tam destek geldi.
Başkan Soner Çetin, onuruna verilen iftar yemeğinde TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, Semerkant Vakfı Başkanı Ümit Özlü ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Yemek sonunda iş adamları Başkan Çetin’e Kültür merkezi projesini tanıtarak destek istedi.
TÜMSİAD Başkanı Yakup Kutluca, projenin özellikle Adana’ya ve Çukurova halkına büyük yarar sağlayacağına inandıklarını ifade etti. Semerkant Vakfı Başkanı Ümit Özlü ise böyle bir projeye hem Adana’nın hem de Çukurova ilçesinin ihtiyacı olduğunu bunun bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğini dile getirdi.
Başkan Çetin de kendilerini davet eden iş adamlarına teşekkür ederken aynı projede yer almanın kendileri için çok önemli ve anlamlı olduğunu söyledi.
Kültür merkezinin yapılacağı yer için beraberinde gelen başkan yardımcıları ile daire müdürlerine talimat veren Başkan Çetin, “Seçimden önce siz değerli iş adamlarımıza bir sözümüz vardı. Bu sözümüzün yerine getirilmesi için bu projeyi sonuna kadar götüreceğiz” dedi.