X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adana’da Şehit Olan Polis’in Baba Ocağına Ateş Düştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Şehit Olan Polis’in Baba Ocağına Ateş Düştü

  • Giriş Tarihi: 29.9.2015 03:48 Güncelleme Tarihi: 29.9.2015 09:44
ADANA'DA SALDIRI SONUCU KALDIRILDIĞI HASTANEDE ŞEHİT OLAN POLİS MEMURU BİRCAN İLHANLI'NIN GERİYE KALAN EVLİLİL FOTOĞRAFI
Adana’da Şehit Olan Polis’in Baba Ocağına Ateş Düştü

’da saldırı sonucu şehit olan polis memuru 50 yaşındaki Bircan İlhanlı’nın Kozan ilçesindeki baba evinde yas var.
Oğlunun şehit haberinin İlçeye bağlı Pekmezci mahallesindeki evinde öğrenen 75 yaşındaki baba İzzet İlhanlı metanetini korurken 68 yaşındaki anne Arzı İlhanlı Kozan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Evinde avlusunda taziyeleri kabul eden Baba İzzet İlhanlı gazetecilere açıklamalarda bulundu. Baba İlhanlı; “Siz bende ne kadar bir mesaj bekleseniz de verecek bir mesajım yok. Bu saatten sonra ne desem yalan. Çocuğum gitmiş Allah rahmet eylesin siz bana bir şey sormayın bende bir şey söylemeyeyim. Bu Türkiye böyle kurtulmaz her gün şehit her gün şehit. Kurban olduğum Allah herkesin çocuğunu korusun.” dedi.
Öte yandan Kozan İlçe Emniyet Müdürü Serkan Üzülmez baba İzzet İlhanlı’nın yanından hiç ayrılmazken Kozan Belediyesi eve ve sokağa dev Türk Bayrağı astı.
Şehit Polis Memuru Bircan İlhanlı’nın emekli olmak istediği fakat bu yıl kızı üniversiteyi kazandığı için emekli olmadığı öğrenildi.