X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sincik Belediyesi Caddeleri Yıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sincik Belediyesi Caddeleri Yıkıyor

  • Giriş Tarihi: 12.3.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
ADIYAMAN’IN SİNCİK İLÇE BELEDİYESİ İTFAİYE EKİPLERİ, HAVALARIN ISINMASIYLA BİRLİKTE CADDE VE KALDIRIMLARI TAZYİKLİ SU İLE YIKADI.
Sincik Belediyesi Caddeleri Yıkıyor

’ın Sincik ilçe Belediyesi İtfaiye ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte cadde ve kaldırımları tazyikli su ile yıkadı.
Sincik’te havaların ısınmasıyla birlikte Belediyeye ait İtfaiye ekipleri harekete geçti. İtfaiye ekipleri ilçe merkezinde cadde ve kaldırımları tazyikli suyla yıkayarak temizledi. Kıştan kalan ve kaldırımlara biriken tozlar tazyikli su ile yıkandı. Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Çetin geçen kış şartları nedeniyle cadde ve sokaklarımızda kar ve yağmur sularından dolayı toz toprak birikti, itfaiye aracımızla işçilerimiz tazyikli su ile biriken toz toprağı temizleyip yıkamaya çalışıyoruz. Araçların geçişi esnasında ana caddemizde ciddi anlamda toz meydana geliyor, bu durum esnafımızı, vatandaşlarımızı mağdur ediyor, bu mağduriyeti bertaraf etmeye çalışıyoruz. İlçe merkezinde kilit taş olan tüm cadde ve sokaklarımızı tazyikli su ile yıkayacağız” dedi.