X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Demirtaş’tan Hayırsever İş Adamı Hasan Taşar’a Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Demirtaş’tan Hayırsever İş Adamı Hasan Taşar’a Teşekkür

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
ADIYAMAN VALİSİ MAHMUT DEMİRTAŞ, VALİLİK ÖNCÜLÜĞÜNDE BAŞLATILAN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNE DESTEK VEREREK ADIYAMAN’DA 10 ENGELLİ VATANDAŞA AKÜLÜ ARAÇ GÖNDEREN İŞ ADAMI HASAN TAŞAR’A GÖSTERDİĞİ ÖRNEK DAVRANIŞTAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ.
Vali Demirtaş’tan Hayırsever İş Adamı Hasan Taşar’a Teşekkür

Valisi Mahmut Demirtaş, Valilik öncülüğünde başlatılan Sosyal Sorumluluk Projesine destek vererek Adıyaman’da 10 engelli vatandaşa akülü araç gönderen İş Adamı Hasan Taşar’a gösterdiği örnek davranıştan dolayı teşekkür etti.
İstanbul’da ikamet eden hayırsever işadamı Avukat Hasan Taşar tarafından gönderilen akülü tekerlekli araçları ihtiyaç sahiplerine dağıttıklarını belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Dar gelirli engelli vatandaşlarımızı koltuk değneklerinden kurtaran ve onlara büyük bir sevinç yaşatan Hasan Taşar’a teşekkür ediyorum. Hayırseverimizin gönderdiği araçları ihtiyaç sahiplerine teslim ettik. Engelli kardeşlerimizin yüzündeki o sevinci görmek bizleri de mutlu etti. Toplumumuzun ayrılmaz bir parçası olan engellilerimizin hayat standartlarının iyileştirmesine kayıtsız kalmayan hayırsever hemşerimize teşekkür ediyor, ilimizde hayata geçireceğimiz her türlü sosyal projelere desteğinin devamını diliyoruz” dedi.