X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Kutlu, Yurtdışından Gelen Konukları Kabul Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Kutlu, Yurtdışından Gelen Konukları Kabul Etti

  • Giriş Tarihi: 11.4.2015 18:48 Güncelleme Tarihi: 11.4.2015 21:52
ADIYAMAN’DA GERÇEKLEŞEN 12. GAP OSCARI ÖDÜL TÖRENİNE KATILMAK İÇİN YURT DIŞINDAN GELEN YABANCI KONUKLAR, ÖDÜL TÖRENİNDEN ÖNCE BELEDİYE BAŞKANI HÜSREV KUTULU’YU ZİYARET ETTİLER.
Başkan Kutlu, Yurtdışından Gelen Konukları Kabul Etti

’da gerçekleşen 12. Gap Oscarı ödül törenine katılmak için yurt dışından gelen yabancı konuklar, ödül töreninden önce Belediye Başkanı Hüsrev Kutulu’yu ziyaret ettiler.
Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Arnavutluk Ticaret ve Ekonomi Müsteşarı Souur Kurti, Fas Büyükelçiliği Ekonomi ve Meslek Müsteşarı Soad Sulemani, Azerbeycan Milletvekili Ganira Paşayeva ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Başkan Kutlu, misafirlerine Belediyenin kültür yayınlarından hediye etti ve ziyaretle ilgili memnuniyetini dile getirdi.
Heyet adına kısa bir teşekkür konuşması yapan Azerbeycan Milletvekili Ganira Paşayeva ise, Adıyaman’a güzel bir etkinlik için geldiklerini dile getirerek; “Gelmişken Belediye Başkanı Sayın Hüsrev Kutlu’yu da ziyaret etmek istedik. Bizi kabul etti. En güzel şekilde ilgilendi. Sıcak ve samimi duygularla ağırladı. Şahsım ve arkadaşlarımız adına her şey için teşekkür ediyorum” dedi.