X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yola Dökülen Greyfurtlar, Sürücüler Tarafından Toplanıp Sahibine Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yola Dökülen Greyfurtlar, Sürücüler Tarafından Toplanıp Sahibine Verildi

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 10:19
ADIYAMAN VALİLİĞİ YAKINLARINDA BİR KAMYONETİN KASASINDAN DÖKÜLEN MEYVELER YOLDAN GEÇEN ARAÇ SÜRÜCÜLERİ TARAFINDAN TOPLANILARAK SAHİBİNE VERİLDİ.
Yola Dökülen Greyfurtlar, Sürücüler Tarafından Toplanıp Sahibine Verildi

Valiliği yakınlarında bir kamyonetin kasasından dökülen meyveler yoldan geçen araç sürücüleri tarafından toplanılarak sahibine verildi.
Edinilen bilgiye göre, Turgut Reis Mahallesi, Adıyaman Valiliği yakınlarında seyir halinde olan bir kamyonetin kasasından 3 adet greyfurt kasası yola düştü. Greyfurt kasalarının yola düşmesiyle beraber kasa içerisindeki greyfurtlar yola dağılırken, bir araç sürücüsü meyve kasalarının düştüğü kamyonetin peşine vererek kamyonet sahibini çağırdı diğer araç sürücüleri ise, meyve sahibi gelene kadar yola dökülen greyfurtları teker teker toplayarak meyve kasalarına yerleştirdi. Daha sonra greyfurtların döküldüğü yere gelen kamyonet sürücüsü, araç sürücüleri tarafından toplanan greyfurt kasalarını alarak kamyonetine yükledi. Araç sürücüsü duyarlılık göstererek hem kendisine haber veren ve meyvelerini dökülen yoldan toplayan araç sürücülerine teşekkür etti.