X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Samsat’ın Bağarası Köyüne Parke Taşı Döşeniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Samsat’ın Bağarası Köyüne Parke Taşı Döşeniyor

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 09:33
ADIYAMAN'IN SAMSAT İLÇESİ KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİNCE, KÖYLERİN ALTYAPISININ DESTEKLENMESİ PROJESİ (KÖYDES) KAPSAMINDA, BAĞARASI KÖY İÇİ YOLLARI KİLİTLİ PARKE TAŞI İLE DÖŞENİYOR.
Samsat’ın Bağarası Köyüne Parke Taşı Döşeniyor

’ın Samsat ilçesi Köylere Hizmet Götürme Birliğince, Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) kapsamında, Bağarası Köy içi yolları kilitli parke taşı ile döşeniyor.
Samsat ilçesinde daha önce yaptırılan yedi köye ilaveten Bağarası Köyüne de kilitli parke taşı döşendi. Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Samsat Kaymakamı Kürşad Atak, kanalizasyonu tamamlanan köylerde kilitli parke taşı döşenmesi çalışmaları yürüttüklerini ve 2015 yılı içerisinde iki köye daha kilitli parke taşı döşeneceğini belirtti.
Yılsonunda dokuz köy içi yolların kilitli parke taşı ile döşenmiş olacağını ifade eden Kaymakam Atak, kalan köylerin de bir an önce çalışma programına alacaklarını kaydetti.
Bağarası köyüne giderek çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakam Atak, "Bu yıl en geniş köylerimizden biri olan Taşkuyu ve Bağarası Köyüne kilitli parke taşı döşenmesini planladık. Bağarası köyümüzde çalışmalar başladı. Kanalizasyonu geçen yıl yapılan Taşkuyu köyümüzde de önümüzdeki günlerde çalışmalara başlanacak. Yılsonunda 16 köyümüzün dokuzunda parke çalışmamızı tamamlamış olacağız. Kaynak aktarıldıkça bütün köylerimize kilitli parke taşı döşeyerek, güzel ve temiz bir görünüme kazandırılmasını amaçlıyoruz. İlçemizde yürütülen her çalışmamızda yardım ve desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz ve diğer ilgililere teşekkür ediyorum" dedi.