X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ortaokullar Arası Voleybol Dostluk Maçı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ortaokullar Arası Voleybol Dostluk Maçı Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 22.5.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 23.5.2015 07:15
ADIYAMAN’IN GÖLBAŞI İLÇESİNDE ERDEMLİ VE BAŞARILI BİREY PROJESİ KAPSAMINDA CUMHURİYET ORTAOKULU İLE SAVRAN ORTAOKULU ARASINDA KIZ ÖĞRENCİLER ARASI VOLEYBOL MAÇI YAPILDI.
Ortaokullar Arası Voleybol Dostluk Maçı Yapıldı

’ın Gölbaşı ilçesinde Erdemli ve Başarılı Birey Projesi kapsamında Cumhuriyet ve Savran Ortaokulu arasında kız öğrenciler arası voleybol maçı yapıldı.
Nezaket ve görgü kurallarının hâkim olduğu maçı izlemeye İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Köseler, Milli Eğitim Şube Müdürü Müslüm Ayaz, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı. Cumhuriyet Ortaokulu ile Savran Ortaokulu arasında kız öğrenciler arası voleybol maçını Savran ortaokulu 2-1 kazandı.
Maçtan sonra düzenlenen ödül töreninde konuşan Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Adem Kördiş, “Okullar arasında sevgi, hoşgörü ve kardeşliğin spor vesilesiyle artmasının hedeflendiği turnuvada emeği geçen Beden Eğitimi öğretmenleri teşekkürü fazlasıyla hak etti. Okullarımızın adı farklı olsa da öğrenci ve öğretmenin her yerde aynı olduğu, uzak arkadaşlıkların pekiştiği bir dostluk maçı oldu” dedi.