X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ülkü Ocakları Genel Başkanı Adıyaman’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ülkü Ocakları Genel Başkanı ’ı Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 4.7.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI OLCAY KILAVUZ ADIYAMAN'A GELDİ
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Adıyaman’ı Ziyaret Etti

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.
Gaziantep’de iftar programına katılan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, daha sonra Adıyaman’da ülkücülerle bir araya geldi. Adıyaman Ülkü Ocağı’nda ülkücülerle bir araya gelen Olcay Kılavuz’un ziyaretinde MHP İl Başkanı Hüseyin Özgün, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yıldırım, Adıyaman Ülkü Ocakları Başkanı Mahmut Yılmaz ve ülkücüler hazır bulundu. Ülkücülerle birlikte sahura kadar sohbet eden Olcay Kılavuz, sahur sonrası Adıyaman’dan ayrıldı.
Olcay Kılavuz burada yaptığı açıklamada, ziyaretinin istişare toplantısı maksatlı olduğunu ve teşkilat ile fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.
Kılavuz, “Ülkücüler hiçbir zaman kavga yada gürültüden yana olmadı, bundan sonrada olmayacak. Bu ülkenin huzur ve güvenliğine, kendini hak yol İslam’a adamış ülkücülerin yetişmesi için çalışıyoruz. Allah kısmet ederse birkaç gün bu bölgede bulunacağız. Ülkü ocakları olarak Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine yardımlarımız devam edecek. Türkmeneline 50 binin üzerinde soydaşımıza yardımımız ulaştı. Türkiye’de ülkü ocakları bütün soydaşlarına canı gönülden sahip çıkıyor. Soydaşlarımızı yalnız bırakmayacağız. Yalnız, kimsesiz kalmalarını istemiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin soydaşlarımıza yeterli yardımı yapmaması hepimizin iç sızısıdır. Bizim varlık sebebimiz Türk milletidir. Gençliği eğitim milletine hizmet ettirmektir” dedi.