X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hayrat İnsani Yardım Derneği’nden Çocuklara Bayramlık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hayrat İnsani Yardım Derneği’nden Çocuklara Bayramlık

  • Giriş Tarihi: 11.7.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
HAYRAT İNSANİ YARDIM DERNEĞİ ADIYAMAN ŞUBESİ TARAFINDAN ADIYAMAN'DA 80 ÇOCUĞA BAYRAMLIK ALINDI
Hayrat İnsani Yardım Derneği’nden Çocuklara Bayramlık

Hayrat İnsani Yardım Derneği Şubesi tarafından Adıyaman’da 80 çocuğa bayramlık alındı.
Hayrat İnsani Yardım Derneği Adıyaman Şube Başkanı Ahmet Demir ve beraberindeki dernek yöneticileri, Suriyeli ve Adıyamanlı yardıma muhtaç çocukları giydirdi. Hayırseverlerden alınan yardımlar Hayrat İnsani Yardım Derneği aracılığıyla yerine ulaştırılıyor.
Hayrat İnsani Yardım Derneği Adıyaman Şube Başkanı Ahmet Demir konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Suriyeli ve Adıyaman’da ki maddi durumu iyi olmayan 80 çocuğumuza ayakkabısından, giyimine kadar tüm bayramlıklarını alıyoruz. Arada bir köprü olduk. Hayırseverlerin bize verdikleri emanetleri yerine ulaştırmak için ekip olarak çalışıyoruz. Allah hayırsever vatandaşlarımızın hayrını kabul etsin. Bizler birer köprüyüz. Ramazan boyunca ve Ramazan’dan öncede gıda, giyim yardımı yapıyorduk. Buradan Suriye’ye 2 Tır, un ve giyim yardımı gönderildi. Kayıtlı 100’e yakın aile var bunlara düzenli yardım yapıyoruz” dedi.
Bayramlık dağıtımında hazır bulunan Yoksul ve Kimsesizler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek ise, hayırseverlerin vasıtasıyla sevindirilen bu çocukların yüzündeki gülücüğün ve sevincin her şeye bedel olduğunu dile getirdi.