X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adıyamanlılar Vakfı İftar Programı Düzenledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

lılar Vakfı İftar Programı Düzenledi

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
ADIYAMANLILAR VAKFI İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ
Adıyamanlılar Vakfı İftar Programı Düzenledi

Valisi Mahmut Demirtaş, merkezi İstanbul’da bulunan Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi tarafından düzenlenen iftar programında Adıyamanlılarla bir araya geldi.
Vakfın Adıyaman Şubesi tarafından Hisar Salonda düzenlenen İftar programına Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Adıyamanlılar Vakfı Yöneticileri, bazı kurum amirleri, siyasi parti başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri ve çok sayıda Adıyamanlı katıldı.
İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, merkezi İstanbul’da bulunan Adıyamanlılar Vakfının “Halka Hizmet Hakka Hizmet” anlayışıyla kurularak bu yola çıktığını belirterek, “Adıyamanlılar Vakfı 19 yıl önce İstanbul’da kuruldu. Vakfımız şu anda kendi Kültür Merkezinde 670 öğrenciye burs vermektedir” dedi.
İftar programına katılan Vali Mahmut Demirtaş ise, “ Merkezi İstanbul’da bulunan Adıyamanlılar Vakfını dışarıda yaşayan Adıyamanlı vatandaşlarımızın dertlerine derman olan ve onlara bir baba ocağı gibi kucak açan bir vakıf olarak görüyorum. Adıyamanlılar Vakfının Genel Başkanı ve vakfın yöneticilerine düzenledikleri bu organizasyondan dolayı teşekkür ediyor, bütün Adıyamanlı vatandaşlarımızın da yaklaşan Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Kur’an-ı Kerim tilavetine geçildi. Ezan’ın okunmasıyla iftarlar açıldı.