X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti’den CHP’ye Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti’den CHP’ye Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
GENEL SEÇİM ÖNCESİ TÜRK SİYASET TARİHİNDE PEKTE ALIŞIK OLUNMAYAN PARTİLERİN İYİ NİYET GÖSTERGESİ AFYONKARAHİSAR’DA YAŞANDI. AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANI İBRAHİM YURDUNUSEVEN VE BERABERİNDEKİ TEŞKİLAT MENSUPLARI, CHP İL BAŞKANLIĞINI NEVZAT ERCAN
AK Parti’den CHP’ye Ziyaret

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve beraberindeki teşkilat mensupları, CHP İl Başkanlığını Nevzat Ercan ve yönetimini ziyaret etti.
Genel Seçim öncesi Türk siyaset tarihinde pekte alışık olunmayan partilerin iyi niyet göstergesi Afyonkarahisar’da yaşandı. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven beraberindekilerle birlikte CHP İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkanı Nevzat Ercan ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karışlanan AK Parti heyeti, Ercan’a yeni görevinde başarılar diledi. Yurdunuseven, “1 Mart 2015 tarihi itibariyle parti olarak seçim startını verdik ve çalışmalarımıza başladık. Öncelikle sizler siyasi rakiplerimiz ve siyasi kardeşlerimizsiniz. Sizlerle birlikte güzel bir seçim geçirmek amacıyla ziyaretimize buradan başladık. Amacımız güzel bir seçim ve siyasi rekabet içerisinde geçen bir seçim olmasını temenni ediyoruz. Allah’ın izni ile bütün partileri ziyaret etmek istiyoruz” dedi.
CHP İl Başkanı Nevzat Ercan ise, AK Parti heyetinin ziyaretinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Ercan, konuşmasını şöyle sürdürdü;
“AK Parti heyetinin ziyareti bizleri memnun etti. Gerçekten siyasette görmek istediğimiz o güzel anları yaşıyoruz. Bu tür ziyaretlerin devam etmesini temenni ediyoruz. Sonuçta biz İl Başkanımız İbrahim Bey’in söylediği gibi siyasi kardeşleriz. Kardeşliğimiz devam edecek. Önümüzde milletvekili seçimleri var. Seçimlerin huzur içerisinde geçmesini istiyoruz.”