X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda Birlik Ve Beraberlik Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti İl Başkanlığı’nda Birlik Ve Beraberlik Toplantısı

  • Giriş Tarihi: 4.4.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:48
AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANI İBRAHİM YURDUNUSEVEN, MİLLETVEKİLLİĞİ KESİN LİSTELERİNİN AÇIKLANACAĞI 7 NİSAN AKŞAMINDAN, 6 HAZİRAN AKŞAMINA KADAR BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞARAK, 400 MİLLETVEKİLİ HEDEFİNE ODAKLANMIŞ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACA
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda Birlik Ve Beraberlik Toplantısı

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, milletvekilliği kesin listelerinin açıklanacağı 7 Nisan akşamından, 6 Haziran akşamına kadar birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak, 400 milletvekili hedefine odaklanmış bir şekilde çalışacaklarını söyledi.
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından, milletvekilliği kesin listeleri açıklanmadan, milletvekili aday adayları, ilçe ve belde belediye başkanları ile ilçe teşkilat yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile birlik ve beraberlik toplantısı düzenlendi. Gerçekleştirilen toplantıya katılımı yoğun olurken, milletvekili aday adaylarının çoğunluğunun toplantıya katılması dikkatlerden kaçmadı. Kentteki bir cafede gerçekleştirilen toplantının açılışında konulan Başkan Yurdunuseven, parti olarak ilk kuruldukları günden bugüne devlet yönetimi ve millet için her zaman birlik ve beraberliği ilke edindiklerini aktardı. AK Parti olarak halka hizmeti, hakka hizmet olarak düstur edindiklerini ifade eden Başkan Yurdunuseven, “Devletin ne olduğunu çok iyi biliriz. Devlet yönetimini de herkesten fazla iyi biliriz, çünkü 13 yıllık iktidarımız döneminde devlete ve millete neler yaptığımız ortadır. Devleti devlet yapan adalet ve merhamettir, milleti millet yapan ise birlik ve beraberlik ruhudur. Biz AK Parti olarak 13 yıllık iktidar dönemimizde Türkiye’de her daim birik ve beraberlik içerisindeyiz. Burada da aynı birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Milletvekilliği kesin listelerinin açıklanacağı 7 Nisan akşamı da bu birlik ve beraberliğimizi göstereceğiz. 8 Nisan sabahından başlayarak, 6 Haziran günü saat 17.00’ye kadar birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah iktidarımıza 400 milletvekili çıkarmış olarak devam edeceğiz” diye konuştu.
Toplantı hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından sona erdi.