X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şuhut Beleyesi İlçede Kanalizasyon Yapım Çalışmalarına Hız Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şuhut Beleyesi İlçede Kanalizasyon Yapım Çalışmalarına Hız Verdi

  • Giriş Tarihi: 7.4.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:42
AFYONKARAHİSAR ŞUHUT İLÇE BELEDİYE BAŞKANI RECEP BOZKURT İLÇEMİZDEKİ MAHALLELERDE EKSİKLİKLERİ BULUNAN KANALİZASYON ÇALIŞMALARINI TAMAMLAMAK İÇİN BELEDİYENİN HAREKETE GEÇTİĞİNİ KAYDETTİ.
Şuhut Beleyesi İlçede Kanalizasyon Yapım Çalışmalarına Hız Verdi

Şuhut İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt ilçede kanalizasyon eksiklikleri bulunan mahallelerde belediyenin harekete geçtiğini kaydetti.
Başkan Bozkurt ilçede yapılan kanalizasyon çalışmalarını bizzat yerinde inceleyerek belediye Fen İşlerinin Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı. İlçenin modern görünüme kavuşabilmesi için belediye olarak gece, gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Bozkurt, ilçede her gün yeni bir çalışma yapıldığını kaydetti. Başkan Bozkurt açıklamasında şunları söyledi:
“Geçtiğimiz günlerde mahallelerimiz ve caddelerimizde çevre bakım ve temizleme çalışmaları yapılmıştı. Bu kez ilçemiz zafer mahallesinde yeni bir kanalizasyon hattını devreye sokmak için kolları sıvadık. Kanalizasyon çalışmalarımızda eksik olan mahallerimizin kanalizasyon sorunlarını çözerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri olarak gece, gündüz demeden ilçemizin modern görünüme kavuşması için çalışıyor.Ekiplerimize,yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.”