X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti İl Yönetiminden İhsaniye İlçesine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti İl Yönetiminden İhsaniye İlçesine Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 15:09
AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANI İBRAHİM YURDUNUSEVEN, MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İLE BİRLİKTE SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA İHSANİYE İLÇESİNİ VE BELDELERİNİ ZİYARET EDEREK, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ.
AK Parti İl Yönetiminden İhsaniye İlçesine Ziyaret

AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, milletvekili adayları ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında İhsaniye ilçesini ve beldelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretine İhsaniye ile devam eden AK Parti İl Teşkilatı ve milletvekili adayları ilk olarak Döğer belde sakinleriyle bir araya geldi. Döğer Belediye Başkanı Ahmet Ulu’yu makamında ziyaret eden Yurdunuseven ve milletvekili adayları, daha sonra beldeye kurulan pazarı gezdi. AK Parti hükümetleri sayesinde Döğer’e son 13 yılda ciddi yatırımlar yapıldığını hatırlatan İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, yatırımların bundan sonrada artarak devam edeceğini belirtti. Döğer halkının AK Parti’ye girdiği her seçimde destek verdiğini söyleyen Yurdunuseven, “Döğer beldemiz partimizin her seçim ve referandumda yanında oldu. 2014 yerel seçimlerde belediye başkanlığını kazandık. Yine Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 74 oranında oy ile büyük bir destek verdi. İnanıyorum ki yüzde 75’in üzerinde bir destekle 7 Haziran’da partimizi desteklemeye devam edecekler. 7 Haziran seçimleri akşamı milletvekili adaylarımızın tamamını TBMM’ye göndereceğiz” dedi.
İhsaniye ilçesi ile Döğer’e yapılan ziyaretlere milletvekili adayları ve İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven’in yanı sıra, İl Yönetim Kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı. Av. Ferda Ertürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel, İl Genel Meclis üyeleri, ilçe ve belde başkanları, belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.