X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Semerkand Yaz Okulu Öğrencileri Halı Sahada Ter Döktü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Semerkand Yaz Okulu Öğrencileri Halı Sahada Ter Döktü

  • Giriş Tarihi: 13.7.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 10:40
SEMERKAND VAKFI AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN HEDEF İZCİLİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TARAFINDAN AÇILAN YAZ OKULU'DA EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLER HALI SAHA ETKİNDE TER DÖKTÜ.
Semerkand Yaz Okulu Öğrencileri Halı Sahada Ter Döktü

Semerkand Vakfı bünyesinde ’da faaliyet gösteren Hedef İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından yaz okulunda eğitim gören öğrencilere yönelik halı saha futbol etkinliği düzenlendi.
Kanlıca Bilgi Evi’nde Hedef İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 15 Haziran’da yaz okuluna kayıt yaptıran öğrencilere "Kur’an-ı Kerim, Değerler Eğitimi ve Dini Eğitimlerle" mahalle gençlerinin daha iyi yetişmesine imkan sağlarken, spor etkinlikleriyle de sosyal alanda hizmet verdiği aktarıldı. Dernek tarafından Necip Fazıl Kısakürek Bilgi Evi’nde halı saha futbol etkinliği düzenlenirken, yaklaşık 80 öğrenci gün boyunca gönüllerince eğlenme ve spor yapma imkanı buldu.
Kanlıca Bilgi Evi Müdürü Abdülkadir Yavuz, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilen Bilgi Evin’de yaz boyunca mahallede bulunan çocuk ve gençlere dini eğitimler başta olmak üzere birçok alanda eğitim ve sosyal faaliyetlerde bulanacaklarını belirterek, ara ara sportif etkinlikte düzenlediklerini söyledi.