X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Afyonkarahisar’da “Tüp Bebek Tedavisi” Anlatıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da “Tüp Bebek Tedavisi” Anlatıldı

  • Giriş Tarihi: 1.10.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 1.10.2015 12:53
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AKÜ) İŞBİRLİĞİNDE AFYONKARAHİSAR REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ'NDE "TÜP BEBEK TEDAVİSİ" KONULU BİR PANEL DÜZENLENDİ.
Afyonkarahisar’da “Tüp Bebek Tedavisi” Anlatıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) işbirliğinde Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde “Tüp Bebek Tedavisi” konulu bir panel düzenledi.
Panelin moderatörlüğünü AKÜ Tıp Fakültesi Kadın Doğum Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yılmazer yaptı. Prof. Dr. Mehmet Yılmazer, panelde yaptığı konuşmada bebeğin ailenin temeli olduğunu belirterek, bir kadın açısından bebeğin olmamasının oldukça travma verici bir durum olduğunu kaydetti. Yılmazer, “Bunun için de aileler çoğu zaman doktor doktor dolaşıyorlar. Çok yere gidiyorlar. Bu konuda gerek medyada gerekse de internette oldukça bilgi var. Biz bunu halkımıza, bu konuyla ilgilenen kişiler olarak, soru-cevap imkanı da vererek daha yakından anlatabilmek ve bu konuda bilgilendirmek istedik. Hepimiz, halkımıza ne kadar bilgi verebilirsek, soramadıkları soruları cevaplayabilirsek daha iyi olur diye düşündük” dedi.