X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ağrı’da Kar Yağışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Kar Yağışı

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 09:28
AĞRI’DA ETKİLİ OLAN KAR YAĞIŞI KENTİ BEYAZA BÜRÜRKEN, YAZI BEKLEYEN VATANDAŞLAR İSE GÖRDÜKLERİ MANZARA KARŞISINDA ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMEDİLER.
Ağrı’da Kar Yağışı

’da etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürürken, yazı bekleyen vatandaşlar ise gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.
Gece geç saatlerde başlayan kar yağışı sonrası Ağrılı vatandaşlar güne beyaz örtüyle uyandı. Ağrı beyaza bürünürken, beklenmeyen kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Yazın gelmesini beklerken kar sürpriziyle karşılaşan vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yazı beklerken kar sürpriziyle karşılaştıklarını ifade eden Erhan Yıldız, “Bugün 13 Nisan. Ağrı’da mükemmel bir kar yağışı var. Ağaçların çiçek açmasını beklerken sürpriz bir kar yağışıyla güne uyandık. Şok etkisindeyiz şu an. Havalar ısınmış çiçekler aşmıştı. Yazın geldiğine seviniyorduk. Ama yine kar yağdı” dedi.
Kar yağışıyla birlikte şehir merkezinde ulaşımda yer yer aksamalar meydana geldi. Belediye ekipleri, yolların kapanmaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.