X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Isparta MHP'ye icra
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Isparta MHP'ye icra

  • Giriş Tarihi: 7.4.2013

Isparta'da MHP'li belediye MHP'nin işgaliye karşılığında kiracı olarak bulunduğu Belediye İşhanı'ndaki işyerinin kirası bir ay gecikince partiye icra takibi başlattı

MHP'li Isparta Belediyesi ile MHP Isparta İl Başkanlığı kira ödemesi konusunda birbirine düştü. Belediye, yıllık 72 bin TL bedelle MHP İl ve Merkez İlçe teşkilatlarına kiralanan Belediye İşhanı 5'nci katındaki 700 metrekarelik alanın kirası bir ay gecikince MHP hakkında icra takibine başladı.

KONU GENEL MERKEZDE
Isparta Belediyesi Mali İşler Müdürlüğü, Şubat 2013 dönemi kirasında 1 aylık gecikme yapan MHP teşkilatlarına 3. İcra Dairesi aracılığıyla tebligat gönderdi. MHP'li belediye yönetiminden gönderilen icra tebligatı MHP teşkilat yöneticilerinde şok etkisi yarattı. Belediye tarafından MHP teşkilatlatına 1 aylık gecikmeli 4 bin 500 TL'lik borç için gönderilen icra tebligatının geçen hafta Isparta'ya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'in MHP'yi ziyareti sırasında postacı tarafından getirilmesi yaşanan olayın Ankara'ya taşınmasına neden oldu. Postacının tebligat yaptığı sırada MHP İl Başkanlığı'nda bulunan Teşkilat Başkanı Şefkat Çetin'in, Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye sunulmak üzere icra tebligatından fotokopi aldığı ileri sürüldü.

ÜLKÜCÜLERE TAHLİYE İSTEĞİ
Isparta Belediyesi'nin geçtiğimiz ay da Belediye İşhanı 5. katta kiracı olarak bulunan Ülkü Ocakları'na da tahliye tebligatı yaptığı ortaya çıktı.