Mahallelerde çiçek açıyor

Giriş Tarihi: 24.4.2013

Fethiye'de protokol eşleri tarafından düzenlenen 'Mahallelerimiz Çiçek Açıyor' kampanyası ile mahalleler hayat bulurken görüntü kirliliği ortadan kaldırıldı

Fethiye Belediyesi ve Fethiye'deki protokol eşlerinin işbirliğinde gerçekleşen 'Mahallelerimiz çiçek açıyor' kampanyası büyümeye devam ediyor. Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık'ın eşi Zeynep Çalık ile Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'nın eşi Nesrin Saatcı'nın girişimleriyle başlayan her Cuma günleri verilen bilgilendirme toplantılarının yanı sıra mahallede değişim çalışmaları da başladı.

BELEDİYE DESTEĞİ

Bu kapsamda Fethiye'nin en eski yerleşim yeri olan Bademli Bahçe mevkiinde Fethiye Belediyesi Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bölgedeki evlerin badanalanması ve evlerinin önlerine çiçekler dikilmesiyle ilgili çalışmaları başlattı. Evlerdeki kötü görünümü giderecek olan proje bölge halkının ferah bir ortamda yaşamasının yanı sıra, turizm açısında da büyük önem taşıyor.

TERTEMİZ LİKYA YOLU

BSTK'ların destek verdiği projeyle ilgili olarak Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'nın eşi Nesrin Saatcı, "Likya yolu üzerinde bulunan görüntü kirliliklerini de kaldıracağız" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahallelerde çiçek açıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz